0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
China
CVL
Jiangsu
۰
۳
Zhejiang
Finished
۰۹:۳۰
Beijing
۰
۳
Shandong
Finished
۱۱:۳۰
Shanghai
۳
۰
Henan
Finished
۱۳:۳۰
Tianjin
۲
۳
Sichuan
Finished
۱۵:۳۰
Poland
Tauron Liga Women
Organika Budowlani Lodz (W)
۰
۳
KPS Chemik Police (W)
Finished
۲۰:۰۰
MKS Kalisz (W)
۳
۱
UNI Opole (W)
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
U21 Liga Paulista
Sesi SP U21
۱
۳
Suzano U21
Finished
۰۲:۰۰
Republic of Korea
V League Women
Incheon Hungkuk (W)
۰
۳
Suwon Hyundai EC Hillstate (W)
Finished
۱۳:۳۰
Israel
Premier League Women
Maccabi Raanana (W)
۱
۳
Hapoel Kiryat Ata (W)
Finished
۱۵:۰۰
Macc Hod Hasharon (W)
۱
۳
KK Tel Aviv (W)
Finished
۱۵:۳۰
Maccabi Ashdod (W)
۳
۰
Maccabi Hadera (W)
Finished
۱۵:۰۰
Europe
Challenge Cup Women
TK Kaunas VDU (W)
۰
۳
Maccabi Haifa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bulgaria
Superliga Women
CSKA Sofia (W)
۱
۳
Levski Sofia (W)
Finished
۱۷:۳۰
Kazanlak (W)
۳
۰
Hector Sofia (W)
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
1 Liga
Lvi Praha II
۳
۲
EGE Ceske Budejovice
Cancelled
۲۰:۳۰
France
Ligue A
Tourcoing VB Lille Metropole
۱
۳
Tours Volley-Ball
Finished
۲۲:۳۰
Bulgaria
Superliga
Slavia Sofia
۰
۳
Beroe Stara Zagora
Finished
۱۹:۳۰
Denmark
VolleyLigaen
VK Vestsjaelland
۳
۱
Middelfart
Finished
۲۲:۰۰
Hungary
NB I Women
Vasas Obuda Budapest (W)
۳
۲
Bekescsaba (W)
Finished
۲۱:۳۰
Germany
1. Bundesliga
WWK Volleys Herrsching
۳
۱
Netzhoppers KW
Finished
۲۲:۳۰
Algeria
Super Division
NRB Bou Arreridj
۳
۰
ESE Eulma
Finished
۱۸:۳۰
ES Tadjenanet
۰
۳
ES Setif
Finished
۱۷:۳۰
WA Tlemcen
۳
۰
JS Messelmoun
Finished
۱۹:۳۰
Blida
۳
۰
RC Msila
Finished
۱۹:۳۰
Arzew
۳
۱
JSB Ighram
Finished
۱۹:۳۰
Ouled Adouane
۳
۰
JM Batna
Finished
۱۹:۳۰
Mc Alger
۳
۰
Olympique El Kseur
Finished
۱۹:۳۰
CRB Chlef
۳
۰
NA Hussein Dey
Finished
۲۰:۳۰
Republic of Korea
V League
Samsung Fire Insurance Blue Fangs
۰
۳
Incheon Korean Air Jumbos
Finished
۱۳:۳۰
Argentina
Metropolitana Torneo Superiores Women
Argentino de Castelar B (W)
۳
۰
Pinocho (W)
Finished
۰۴:۰۰
Turkey
Efeler Ligi
Hatay B. Sehir
۱
۳
Fenerbahce Istanbul
Finished
۱۵:۳۰
Serbia
Superliga
NIS Vojvodina Novi Sad
۳
۱
Crvena Zvezda
Finished
۱۹:۳۰
Ribnica Kraljevo
۳
۱
OK Partizan
Finished
۲۱:۳۰
Jedinstvo Stara Pazova
۱
۳
Radnicki Kragujevac
Finished
۲۱:۳۰
Poland
PlusLiga
AZS Stal Nysa
۱
۳
Trefl Gdansk
Finished
۲۳:۰۰
Cyprus
Opap Championship
Anorthosis Famagusta
۳
۲
APOEL V.C.
Finished
۲۱:۳۰
Anagennisi Deryneias
۳
۱
Olympias Frenaros
Finished
۲۱:۳۰
Omonia V.C.
۳
۰
Pafiakos
Finished
۲۱:۳۰
Nea Salamina
۳
۱
Enosi Neon Paralimniou
Finished
۲۲:۰۰
Czech Republic
1. Liga Women
Hradec Kralove (W)
۱
۳
Sokol Zizkov (W)
Finished
۲۱:۳۰
Bizuterie SG (W)
۳
۱
Sokol Nusle (W)
Finished
۲۱:۳۰
Madeta Ceske Budejovice (W)
۳
۱
Lokomotiva Plzen (W)
Finished
۲۱:۳۰
Hungary
NB I
Fino Kaposvar
۳
۲
Mav Elore SC
Finished
۲۰:۳۰
Montenegro
Prva Liga
Budvanska Rivijera Budva
۲
۳
Buducnost Podgorica
Finished
۲۰:۳۰
Slovenia
1. DOL Women
SIP Sempeter (W)
۰
۳
Nova KBM Branik Maribor (W)
Finished
۲۰:۳۰
GEN-I Volley (W)
۳
۰
ATK Grosuplje (W)
Finished
۲۱:۰۰
Russia
Superliga
Kuzbass Kemerovo
۰
۳
Zenit Kazan
Finished
۱۵:۳۰
Ural Ufa
۳
۲
Enisey Krasnoyarsk
Finished
۱۷:۳۰
Zenit St. Petersburg
۳
۱
Belogorie Belgorod
Finished
۲۰:۰۰
Russia
Superliga Women
VK Lipetsk (W)
۰
۳
Minchanka Minsk (W)
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Krasnodar (W)
۰
۳
Uralochka NTMK Ekaterinburg (W)
Finished
۱۹:۳۰
Kazakhstan
Vyshaya Liga A
Dinamo-Kazygurt Shymkent
۰
۳
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۳:۰۰
Russia
Liga Pro Women
Sapfir-pro (W)
۱
۳
Granat-pro (W)
Finished
۰۸:۴۵
Sapfir-pro (W)
۳
۱
Malahit-pro (W)
Finished
۱۰:۳۰
Panthers-pro (W)
۱
۳
Foksi-pro (W)
Finished
۲۲:۴۵
Belarus
Liga Pro
Sokol-Pro
۳
۱
Uragan-Pro
Finished
۰۷:۵۰
Lions-Pro
۱
۳
Empire-Pro
Finished
۰۹:۳۰
Alliance-pro
۰
۳
Titany-Pro
Finished
۱۱:۲۰
Payp-Pro
۰
۳
Tornado-Pro
Cancelled
۱۲:۵۰
Legion-Pro
۲
۳
Energy-pro
Finished
۱۴:۵۰
Brazil
U19 Liga Paulista Women
Epson Barueri U19 (W)
۳
۰
Sao Caetano U19 (W)
Finished
۰۲:۰۰
Brazil
Superliga
Araguari Ube Volei
۲
۳
Apan Blumenau
Finished
۰۲:۰۰
Italy
Italy Regional U19
Diavoli Rosa U19
۳
۰
Dilettantistico Agliatese U19
Finished
۰۰:۳۰
Greece
3rd Division
AO Pagratiou
۳
۱
Enosi Galatsiou
Finished
۲۳:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید