0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Czech Republic
Extraliga
HC Sparta Praha
۳
۱
Bili Tygri Liberec
Finished
۲۱:۰۰
HC Vitkovice Steel
۴
۳
HC Motor Ceske Budejovice
Finished
۲۰:۰۰
HC Verva Litvinov
۱
۲
HC Ocelari Trinec
Finished
۲۰:۰۰
HC Energie Karlovy Vary
۱
۳
HC Dinamo Pardubice
Finished
۲۰:۰۰
HC Kometa Brno
۱
۳
BK Mlada Boleslav
Finished
۲۰:۳۰
HC Mountfield Hradec Kralove
۱
۴
HC Skoda Plzen
Finished
۲۰:۳۰
Rytiri Kladno
۵
۲
HC Olomouc
Finished
۲۰:۳۰
United States
NHL
Washington Capitals
۳
۰
Calgary Flames
Finished
۲۲:۳۰
Anaheim Ducks
۱
۵
Ottawa Senators
Finished
۲۳:۳۰
Boston Bruins
۳
۲
Carolina Hurricanes
Finished
۲۱:۳۰
Minnesota Wild
۳
۴
Toronto Maple Leafs
Finished
۲۲:۳۰
Chicago Blackhawks
۲
۳
Montreal Canadiens
Finished
۲۲:۳۰
Sweden
Allsvenskan
IF Bjorkloven
۶
۲
AIK IF
Finished
۲۰:۳۰
Mora IK
۳
۶
MODO
Finished
۲۰:۳۰
Kristianstads IK
۳
۲
HC Vita Hasten
Finished
۲۱:۳۰
Vasterviks IK
۰
۲
Ostersunds IK
Finished
۲۱:۳۰
Djurgardens IF
۲
۴
Almtuna IS
Finished
۲۱:۳۰
Sodertalje SK
۱
۳
Tingsryds AIF
Finished
۲۱:۳۰
Bofors Karlskoga
۴
۲
VIK Vasteras
Finished
۲۳:۰۰
France
Ligue Magnus
Dragons de Rouen
۷
۳
Chamonix HC
Finished
۲۲:۳۰
Bruleurs de Loups Grenoble
۴
۱
Briancon
Finished
۲۲:۴۵
Nice Aigles
۴
۳
Amiens Somme
Finished
۲۲:۳۰
Scorpions De Mulhouse
۸
۲
Anglet Hormadi Elite
Finished
۲۲:۳۰
Cergy-Pontoise
۴
۶
Ducs d'Angers
Finished
۲۳:۰۰
Boxers de Bordeaux
۲
۳
Rapaces de Gap
Finished
۲۳:۰۰
Germany
DEL2 Bundesliga
Eisbaren Regensburg
۳
۵
Selber Wolfe
Finished
۲۲:۳۰
EHC Bayreuth Tigers
۳
۵
Kassel Huskies
Finished
۲۲:۳۰
EC Bad Nauheim
۴
۲
ESV Kaufbeuren
Finished
۲۲:۰۰
Heilbronner Falken
۲
۳
Ravensburg Towerstars
Finished
۲۲:۰۰
Lausitzer Fuchse
۵
۳
Dresdner Eislowen
Finished
۲۲:۰۰
EHC Freiburg
۱
۰
ETC Crimmitschau
Finished
۲۲:۰۰
Landshut Cannibals
۳
۶
Krefeld Pinguine
Finished
۲۲:۰۰
United Kingdom
Elite League
Glasgow Clan
۶
۱
Dundee Stars
Finished
۲۳:۰۰
Switzerland
NLA
Geneve Servette HC
۱
۳
SC Bern
Finished
۲۲:۱۵
HC Ajoie
۵
۶
HC Lausanne
Finished
۲۲:۱۵
HC Fribourg-Gottero
۲
۱
HC Lugano
Finished
۲۲:۱۵
SC Langnau Tigers
۲
۱
Kloten Flyers
Finished
۲۲:۱۵
HC Ambri-Piotta
۰
۲
EHC Biel
Finished
۲۲:۱۵
Germany
DEL Bundesliga
EHC Wolfsburg Grizzly Adams
۳
۲
Iserlohn Roosters
Finished
۲۲:۰۰
Schwenninger Wild Wings
۲
۳
EHC Red Bull Munchen
Finished
۲۲:۰۰
Dusseldorfer EG
۰
۲
Augsburger Panther
Finished
۲۲:۰۰
Eisbaren Berlin
۲
۳
Thomas Sabo Ice Tigers
Finished
۲۲:۰۰
Bietigheim Bissingen Steelers
۴
۵
Adler Mannheim
Finished
۲۲:۰۰
Kolner Haie
۲
۳
ERC Ingolstadt
Finished
۲۲:۰۰
Sweden
Hockeyettan Ostra
Visby/Roma HK
۴
۰
Wings HC Arlanda
Finished
۲۱:۳۰
Denmark
Metal Ligaen
Odense Bulldogs
۶
۱
Herlev Eagles
Finished
۲۱:۳۰
SonderjyskE
۵
۲
Herning Blue Fox
Finished
۲۲:۳۰
Rodovre Mighty Bulls
۱
۲
AaB Aalborg Pirates
Finished
۲۲:۳۰
Norway
1. Division
Lorenskog IK
۲
۳
Furuset Ishockey IF
Finished
۲۱:۳۰
Slovakia
Extraliga
MHk 32 Liptovsky Mikulas
۲
۳
Dukla Michalovce
Finished
۱۹:۳۰
HC Kosice
۲
۰
HK Poprad
Finished
۲۰:۰۰
Spisska Nova Ves
۵
۲
HC Presov
Finished
۲۰:۰۰
MHK Nitra
۰
۳
HKM Zvolen
Finished
۲۰:۳۰
Slovan Bratislava
۱
۲
Dukla Trencin
Finished
۲۰:۳۰
HC 05 Banska Bystrica
۲
۳
HK Nove Zamky
Finished
۲۱:۰۰
Sweden
Hockeyettan Norra
Pitea HC
۳
۶
Hudiksvalls HC
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
Hockeyettan Vastra
Tranaas AIF
۴
۰
Skovde IK
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
Hockeyettan Sodra
Morrum Gois IK
۰
۵
Kallinge/Ronneby IF
Finished
۲۱:۳۰
Poland
Polish Hockey League
MMKS Podhale Nowy Targ
۲
۳
Ciarko PBS Bank KH Sanok
Finished
۲۰:۳۰
Aksam Unia Oswiecim
۷
۴
KS Cracovia Krakow
Finished
۲۰:۳۰
JKH GKS Jastrzebie
۱
۴
Gorniczy Klub Sportowy Tychy
Finished
۲۰:۳۰
HC GKS Katowice
۸
۴
Nesta Karawela Torun
Finished
۲۱:۰۰
Hungary
Erste Liga
CS Progym Gheorgheni
۴
۲
MAC Ujbuda
Finished
۲۰:۰۰
Corona Brasov
۴
۳
Ferencvarosi TC
Finished
۲۰:۰۰
Csikszereda
۴
۳
Ujpesti TE
Finished
۲۰:۰۰
Fehervar Hockey Academy 19
۳
۵
DVTK Jegesmedvek
Finished
۲۱:۰۰
Finland
SM Liiga
KooKoo Kouvola
۵
۱
Sport Vaasa
Finished
۲۰:۰۰
Jyp Jyvaskyla
۶
۲
Mikkelin Jukurit
Finished
۲۰:۰۰
Ilves Tampere
۶
۲
Pelicans Lahti
Finished
۲۰:۰۰
HIFK Helsinki
۱
۲
Karpat-Oulu
Finished
۲۰:۰۰
Finland
Mestis
Hokki Kajaani
۱
۲
Roki
Finished
۲۰:۰۰
Kettera
۵
۶
Keupa HT
Finished
۲۰:۰۰
Kokkolan Hermes
۴
۶
Joensuu Kiekko-Pojat
Finished
۲۰:۰۰
HK Zemgale
۳
۱
Kiekko-Vantaa
Finished
۲۰:۰۰
Czech Republic
Extraliga U20
Vitkovice U20
۱
۴
Litvinov U20
Finished
۱۹:۳۰
Trinec U20
۳
۱
Karlovy Vary U20
Finished
۲۰:۳۰
Russia
Liga Pro (3x10 min)
Zolotyye Drakony
۱
۰
Ledovyy Desant
Cancelled
۰۹:۳۰
Krasnyye Krylia
۰
۷
Stalker
Cancelled
۱۰:۳۰
Stalker
۵
۴
Ledovyy Desant
Cancelled
۱۱:۳۰
Zolotyye Drakony
۲
۰
Krasnyye Krylia
Finished
۱۲:۳۰
Ognennyye Pantery
۵
۱
Chernyye Grifony
Finished
۲۲:۳۰
Bystrye Rysi
۴
۵
Beshenyye Psy
Finished
۲۳:۳۰
Slovakia
1.Liga
Skalica
۳
۲
HK 95 Panthers Povazska Bystrica
Cancelled
۱۹:۳۰
Levice
۲
۱
HC 19 Humenne
Finished
۲۰:۳۰
HK Brezno
۱
۰
Trnava
Finished
۲۰:۳۰
Mhk Dubnica Nad Vahom
۲
۶
MSHK SKP Zilina
Finished
۲۰:۳۰
HK MSK Ziar nad Hronom
۲
۳
Slovan Bratislava II
Finished
۲۰:۳۰
MHC Mountfield Martin
۳
۰
Topolcany
Finished
۲۰:۳۰
Russia
VHL
Izhstal Izhevsk
۲
۱
Buran Voronezh
Finished
۱۸:۰۰
SKA Neva
۳
۲
Lada Togliatti
Finished
۱۹:۳۰
HK Dynamo Sankt Petersburg
۳
۲
AK Bars Kazan
Finished
۱۹:۳۰
Kazakhstan
Championship
Saryarka Karaganda
۷
۱
Beybarys Atyrau
Finished
۱۶:۳۰
Gornyak Rudnyi
۲
۴
HK Aktobe
Finished
۱۶:۳۰
Russia
MHL
HC SKA Varyagi U20
۵
۱
Akm-Junior Novomoskovsk U20
Finished
۱۳:۳۰
Stalnye Lisy U20
۳
۲
Mamonty Yugry U20
Cancelled
۱۵:۰۰
Ladja Togliatti U20
۳
۷
Reaktor Nizhnekamsk U20
Finished
۱۶:۳۰
Sarmaty Orenburg U20
۶
۵
HC Molot Perm U20
Finished
۱۷:۰۰
Chaika Nizhny Novgorod U20
۷
۳
Tyumen Legion U20
Finished
۱۷:۳۰
Loko-76 U20
۴
۲
Avto U20
Finished
۱۹:۰۰
SKA-Kareliya Kondopoga U20
۴
۲
Mikhaylov Academy Novomoskovsk U20
Finished
۱۹:۳۰
Russia
KHL
HC Admiral Vladivostok
۴
۳
HC Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۲:۳۰
HC Barys Astana
۱
۴
Spartak Moscow
Finished
۱۷:۰۰
Salavat Yulaev Ufa
۳
۲
Avtomobilist Yekaterinburg
Finished
۱۷:۳۰
Red Star Kunlun Heilongjiang
۵
۲
HC Sochi
Finished
۲۰:۰۰
United States
AHL
Calgary Wranglers
۳
۴
Coachella Valley Firebirds
Finished
۰۵:۳۰
Calgary Wranglers
۵
۱
Abbotsford Cannuck
Finished
۲۳:۳۰
United States
ECHL
Fort Wayne Komets
۰
۶
Cincinnati Cyclones
Finished
۰۴:۰۰
Canada
OHL
Otters
۴
۲
Soo Greyhounds
Finished
۰۳:۳۰
North Bay Battalion
۵
۰
Ottawa 67s
Finished
۰۳:۳۰
Peterborough Petes
۴
۶
Sudbury Wolves
Finished
۰۳:۳۵
Canada
QMJHL
Cape Breton Eagles
۲
۷
Saint John Sea Dogs
Finished
۰۲:۳۰
Charlottetown Islanders
۳
۵
Acadie-Bathurst Titan
Finished
۰۲:۳۰
Halifax Mooseheads
۳
۴
Val-d'Or Foreurs
Finished
۰۲:۳۰
Austria
EHL
Klagenfurt AC/EC KAC
۰
۱
HC Bolzano South Tyrol
Finished
۲۱:۴۵
HC TWK Innsbruck
۵
۳
Val Pusteria Wolves
Finished
۲۱:۴۵
EHC Liwest Black Wings Linz
۳
۲
HK Olimpija
Finished
۲۱:۴۵
EC VSV
۳
۴
Fehervar AV19
Finished
۲۱:۴۵
Vienna Capitals
۳
۰
EC Red Bulls Salzburg
Finished
۲۱:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید